همه اطلاعات ثبت شده در این سایت بر حسب قوانین جاری در کشور است و این سایت ملزم به رعایت تمامی قوانین می باشد

قوانین استفاده از سایت

همه اطلاعات ثبت شده در این سایت قبل از نمایش توسط تیم ناظرین این مجموعه مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نداشتن مشکل مورد تایید قرار می گیرد . اما صحت و سقم این اطلاعات بر عهده وارد کننده اطلاعات می باشد و این مجموعه هیچگونه مسولیتی در این ارتباط نداشته است و مسولیت کلی آن بر عهده وارد کنند اطلاعات می باشد

حریم خصوصی

هر کاربر که در این سایت عضویت پیدا می نماید پنل مدیریتی در اختیار وی قرار می گیرد که از طریق این پنل می تواند اطلاعات خود را بروزرسانی و حذف نماید و تنها ایشان می تواند به این اطلاعات دسترسی پیدا نماید.

دسترسی به سایت

همه می توانند از سراسر جهان به این سایت دسترسی پیدا کنند و هیچ محدودیتی برای دسترسی به این سایت وجود ندارد

توضیحات اطلاعات قابل ثبت در سامانه 

شما میتوانید هر اطلاعاتی از متوفی که شامل زندگی نامه کاری ، زندگی نامه شخصی ، فیلم ، عکس ، آدرس وب سایت ، آدرس صفحات شبکه های اجتماعی و یا اکانت در فضای مجازی ، شماره پنل هوشمند و یا ساعت بازدید از مقبره و همچنین امکان دانلود آثار برتر متوفی به صورت لینک دانلود نیز را در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید. همچنین بازدید کنندگان نیز می توانند خاطرات و نظرات و عکس های متوفی را به اشتراک بگذارند.

قوانین ثبت اطلاعات متوفی

از ثبت اطلاعات افراد وفات یافته که آنها را نمی شناسید خودداری نمایید و فقط اطلاعات افرادی را وارد نمایید که شما آنها را می شناسید و یا با شما نسبت فامیلی دارند . زیرا اطلاعات شما ممکن است جامع و یا کامل نباشد و یا اطلاعات وارد شده درست نباشد و مورد تایید خانواده متوفی نباشد.