درباره ما

سنگ قبر هوشمند اسمارت تامب - دستگاه تلقین میت - مسجد مجازی

این مجموعه با هدف هوشمند سازی مقبره های درگذشتگان توسط مهندسین ایرانی راه اندازی شده است. این مجموعه تا کنون موفق به کسب دو گواهی ثبت اختراع در این زمینه شده است . این سامانه چندین سیستم در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد که شامل :

1 – سامانه ثبت اطلاعات زندگی نامه درگذشتگان

2 – سامانه مسجد مجازی

3 – سامانه اطلاع رسانی مراسمات ترحیم

4 – سامانه ارسال پیام تسلیت و ترحیم

5- سامانه ختم آنلاین قرآن و صلوات

6- امکان جمع آوری فاتحه و صلوات برای درگذشتگان

6- برگذاری مراسمات ترحیم به صورت مجازی و وبینار

7- برگذاری مراسم دعا ، قرائت قرآن ، مداحی به صورت وبینار

 

این مجموعه همه سعی خود را در زنده نگه داشتن یاد و خاطره عزیزان از دست رفته و بازگو کردن آثار ، خدمات به جا مانده از آنها و شرح زندگی نامه کاری و شخصی آنها خواهد کرد. همچنین گامی موثر در جهت آشنایی نسل های بعدی با این عزیزان را فراهم می آورد.

مجموعه مقبره هوشمند اسمارت تامب این امکان را در اختیار بازدید کننده قرار می دهد تا فیلم و عکس های و آثار به جا مانده را به صورت یک پک جامع به همراه زندگینامه دسترسی و مشاهده نماید. از دیگر مزایای این سامانه حفظ و نگه داری اطلاعات ، عکس ها و فیلم های به جا مانده از متوفی می باشد. شاید بار ها برای شما اتفاقی افتاده باشد که عکس ها و یا فیلم ها که برای شما بسیار با اهمیت و یاد آور خاطرات بسیاری از متوفی می باشد سهوا و یا ناخواسته از سیستم یا گوشی همراهتان پاک شده و برای همیشه از بین رفته باشند . اما این سامانه به شما این امکان را میدهد که برای همیشه این اطلاعات را جاودانه نمایید و برای همه نسل های بعد از خود این آثار را به جای بگذارید.

همچنین این سامانه با توجه به بزرگ تر شدن فردوس ها جهت سهلت پیدا کردن مقبره ها سیستم مسیر یابی دقیق تا محل مقبره را در سامانه قرار داده است.

از دیگر ویژگی های این سامانه امکان اطلاع رسانی مراسمات و ارسال پیام تسلیت و ترحیم ، برگذاری ختم قرآن و صلوات و جمع آوری فاتحه و صلوات برای درگذشتگان می باشد.

مشاهده نسخه موبایل